KONST / Litografier / Färglitografi 10256097
nr 1025 6097
Albert Johansson
(1926-1998), Sverige
Färglitografi, Albert Johansson (1926-1998), komposition, 190/360, signerad, motivet: 36x50
Albert Johansson, svensk målare född 1926, död 1998.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 mars 2016
kl 18:54:51
300 kr
350 kr
14 mar
Albert Johansson
Läs mer om Albert Johansson